Elektrická udírna Borniak UWDS-70

Borniak UWDS-70Nerezová udírna BORNIAK UWDS-70 – digitální – elektronické ovládání, objem 70l a provedení udící komory a vnějšího pláště z nerezového plechu. Z udírny Borniak získáte ty nejluxusnější sýry, ryby a uzeniny, všechny s podmanivým aroma a neopakovatelnou chutí.

Je vhodná pro domácí využití, kde snadným způsobem lze udit zdravé přírodní delikatesy. Šunky, klobásy a také sýry můžeme sami připravit v tichém domácím prostředí. Díky optimálnímu spojení všech elementů, získaných v procesu uzení výrobku s charakteristickou trvalou chutí, pachem a barvou. Tyto základní charakteristiky můžete ovlivnit používáním převážně originálního dřeva, které je distribuováno naší firmou se zárukou vysoké kvality. Toto udírenské dřevo nemá nečistoty a má vhodnou granulaci. Jeden zásyp stačí i na 8 hodinové tvoření čistého a nepřerušeného kouře. 

Zařízení je projektované s myšlenkou pro klienty, kteří nechtějí kupovat větší zařízení. Tento model umožňuje uzení do 10 kilogramů masa a 8 kg klobásek. Kryt je vyrobený z plechu „alucynk“ a je odolný na vnější vlivy. Vnitřek je vyrobený z materiálu, který je přizpůsobený ke kontaktu s potravinami. Použití polyuretanové pěny umožňuje vhodnou izolaci a optimální teplotu uzenin. Teplotu reguluje už 500 watová spirála pomocí termostatu s digitálním displejem. Charakteristickým provedením udírny doplňují těsná dvířka . Srdcem stroje je samozřejmě generátor kouře, který je garantem podařeného uzení.


Vlastnosti a rozměry

Výkon spirály 500 W, Pojistka 3,15 A, Objem komory 70 L ,Váha  16 kg

Rozměry udírny venkovní

 • Šířka  440 mm
 • Hloubka  355 mm
 • Výška  825 mm

Rozměry udírny vnitřní

 • Šířka  400 m
 • Hloubka 300 mm
 • Výška  580 mm
PARAMETRY PRODUKTU  
Výrobce Borniak
Materiál nerez
Váha 18,5kg
Výkon 500 + 110W
Ovládání digitální
Objem 70 l
Maximální teplota 120st C
Maximální zatížení 10 kg
Objem zásobníku udící drtě 2 l

Popis produktuBorniak UWDS-70


 1. Odvodní komínek s ventilem
 2. Úchyt pro přenášení
 3. Elektronický ovládací panel
 4. Okapová mísa
 5. Dveře s magnetickým zámkem
 6. Sonda měření teploty
 7. Topné těleso
 8. Kondenzátor
 9. Nastavitelné nožičky
 10. Generátor kouře

Bezpečnostní informace k udírně Borniak ke stažení

Fotogalerie 

Cena 23.690 Kč

Image