Elektrická udírna Borniak UWD-70

Borniak UWD-70

Z udírny Borniak získáte ty nejluxusnější sýry, ryby a uzeniny, všechny s podmanivým aroma a neopakovatelnou chutí. Všechny klíčové procesy uzení probíhají zcela automaticky.

Je vhodná pro domácí využití, kde snadným způsobem lze udit zdravé přírodní delikatesy. Šunky, klobásy a také sýry můžeme sami připravit v tichém domácím prostředí. Díky optimálnímu spojení všech elementů, získaných v procesu uzení výrobku s charakteristickou trvalou chutí, pachem a barvou.

Tyto základní charakteristiky můžete ovlivnit používáním převážně originálního dřeva, které je distribuováno naší firmou se zárukou vysoké kvality. Toto udírenské dřevo nemá nečistoty a má vhodnou granulaci. Jeden zásyp stačí i na 8 hodinové tvoření čistého a nepřerušeného kouře.

Zařízení je projektované s myšlenkou pro klienty, kteří nechtějí kupovat větší zařízení. Tento model umožňuje uzení do 10 kilogramů výrobku. Kryt je vyrobený z plechu „alucynk“ a je odolný na vnější vlivy. Vnitřek je vyrobený z nerozového materiálu, který je přizpůsobený ke kontaktu s potravinami. Použití polyuretanové pěny umožňuje vhodnou izolaci a optimální teplotu uzenin. Teplotu reguluje už 500 watová spirála pomocí termostatu a digitálního displeje.Charakteristickým provedením udírny doplňují těsná dvířka.Srdcem stroje je samozřejmě generátor kouře, který je garantem podařeného uzení.

Vlastnosti a rozměry

Výkon spirály 500 W, Pojistka 3,15 A, Objem komory 70 L ,Váha  16 kg

Rozměry udírny venkovní

 • Šířka  440 mm
 • Hloubka  355 mm
 • Výška  825 mm

Rozměry udírny vnitřní

 • Šířka  400 mm
 • Hloubka 300 mm
 • Výška  580 mm
PARAMETRY PRODUKTU  
Výrobce Borniak
Materiál Alucynk + nerez
Váha 18,5kg
Výkon 500 + 110W
Ovládání digitální
Objem 70 l
Maximální teplota 120st C
Maximální zatížení 10 kg
Objem zásobníku udící drtě 2 l

Borniak UWD-70Popis produktu


 1. Odvodní komínek s ventilem
 2. Úchyt pro přenášení
 3. Elektronický ovládací panel
 4. Okapová mísa
 5. Dveře s magnetickým zámkem
 6. Sonda měření teploty
 7. Topné těleso
 8. Kondenzátor
 9. Nastavitelné nožičky
 10. Generátor kouře

Bezpečnostní informace k udírně Borniak ke stažení

Fotogalerie

Cena 20.690 Kč

Image