Příslušenství k udírnám BORNIAK

 

Ochlazovač kouře

Ochlazovač kouře Borniak

Podlehněte novému chuťovému zážitku a vyzkoušejte uzení studeným kouřem s ochlazovačem kouře Borniak, který znalci považují za další stupeň v umění uzení.

Adaptér pro studené uzení je dokonalým řešením pro ty, kteří si přejí sofistikovanější chuť masa.
Ochlazovač kouře Borniak vám přinese nové potěšení a zážitky při uzení.


K dostání ve dvou provedeních.

Generátor kouře Borniak

Generátor kouře GD / GDS má rozhodující vliv na úspěšnost kouření - zajišťuje rovnoměrnou činnost, která se projevuje při jednotném spalování dodávaných dřevěných štěpků. Tyto podmínky zaručují nejlepší  produkty - aromatické, bohaté na chuť a okouzlující barvu.

Říkají, že bez požáru není kouř ... máme jiný názor. Kouřové štěpky, které procházejí zařízením, nejsou spáleny plamenem ale vhodnou teplotou. Jednorázové plnění násypky umožňuje u většin výrobků kouřit bez přidávání třísek během procesu.

Generátor kouře byl vytvořen pro použití s ​​udírnami Borniak, nicméně není nic, co by zabránilo jeho použití s ​​jinými zařízeními, pokud mají správné upevnění. Přístroj pracuje s komorami o kapacitě až 200L.

Generátor kouře
Obal na udírnu Borniak

Obal na udírnu Borniak

Obal na udírnu firmy Borniak. Umožňuje zabezpečit udírnu před nepříznivým vlivem atmosférických podmínek a také před poškrábáním či zaprášením. Výrobek je vyroben z pevného vodotěsného materiálu vysoké kvality.  Černá barva, s bílým logem značky. Je vybaven funkční stahovací šňůrkou, kterou ho zajistíme u základny zařízení.  Má speciální vzduchovou ventilaci umístěnou ze strany, díky níž dochází k cirkulaci vzduchu.

  • Materiál  420D PVC tkanina , váha  400 g / m2
  • Nitě  TYTAN 40E vyrobené z polyesterového hedvábí splňující požadavky normy EN 12590: 1999
  • Vyztužení  PVC φ5 na obvodu

 

Vysoušeč OW-01 Borniak

Vysoušeč k udírně - k efektivnímu osušení masa a klobás před vlastním uzením, a to přímo v komoře udírny

Jak je známo, potraviny určené k uzení musejí být suché. Místo vymýšlení, hledání odpovídajícího místa na sušení a poté ještě boje s mouchami, můžeme využít jednoduché a zároveň účinné řešení - vysoušeč k udírně OW-01.

Vysoušeč je druh ventilátoru, který upevníme na místo, kde se standardně nachází generátor naší udírny. Montáž probíhá expresně a bez komplikací. Od této chvíle vám nebude příprava pokrmů na uzení způsobovat žádné problémy.

vysoušeč
teploměr

Teploměr Bluetooth B-Therm Borniak

Neustálé ověřování, zda je jídlo připravené, může být únavné ... Jak víte, různé druhy masa by měly dosáhnout různých teplot, které by měly být považovány za připravené ke spotřebě.  V aplikaci jsou již přednastavené teploty pro Váš typ masa!

Teploměr bezdrátového bluetooth můžete ovládat z polohy aplikace pro mobilní zařízení. Magnetické pouzdro umožňuje zavěšení teploměru na kovový povrch. Zařízení podporuje až šest (6) sond - stačí stisknout sondy, kam chcete měřit a zapnout aplikaci. 

Teplotní sondy Bluetooth B-Therm Borniak

4 sondy, které Vám pomohou získat více bodů měření teploty.

Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů.   Kompatibilní s B-Therm a dalšími teploměry.

  • materiál: nerezová ocel
  • počet sond: 4
  • délka drátu: 120 cm
  • rozsah teploty:  0 ° C - 300 ° C
sondy

Rošty Borniak

Profesionální grilovací rošty, vyrobené z nerezového drátu - jsou ideální pro uzení uzenin, ryb, sýrů, klobásek a dalších produktů. Umístění výrobků na grilu zaručuje jejich stabilní umístění během celého procesu uzení.  Oproti hákům má výhodu v tom, že nevzniká riziko utržení a spadnutí.  

Ocel odolná proti kyselinám

Hák typ 20

Hák typ 20

Háky s dvojitou čepelí a s distanční vložkou, která brání uzavření ryb během kouření. Díky takovým konstrukčním hákům  vždycky dokonale vyudíte i ryby zvenčí i uvnitř.

Hák typ 21

Hák typ 21

Hák je vybaven trojitou čepelí a distanční vložkou. Konstrukce háku zabraňuje uzavření ryb během uzení. Díky tomu budou ryby rovnoměrně vyuzeny jak zvenčí, tak zevnitř.

Hák typ 25

Hák typ 25

Hák je vybaven trojitou čepelí a distanční vložkou. Konstrukce háku zabraňuje uzavření ryb během uzení Díky tomu budou ryby rovnoměrně vyuzeny jak zvenčí, tak zevnitř.

S Háky typ S asymmetric

S Háky typ S asymmetric

Háky především pro uzení masa a šunky. Konstrukce háku je vyrobena tak, že výrobek visí na velkém oku a malým  zavěsíme hák na příčníku. To vám umožní lépe využít prostor v naší udírně.

H Háky typ S

H Háky typ S

Háky používané především pro uzení masa, šunky.
Ocel odolná proti kyselinám.

Háky dvojité

Háky dvojité

Dvojitý hák zaručí, že uzený pokrm bude přesně tam, kde chceme, aby byl.

Háky šroubovité

Háky šroubovité

Díky použití šroubového háku můžete rybu umístit přesně tam, kde jste si naplánovali.

Drápy - Borniak

drápy

B-Claws jsou užitečné při obracení a přemísťování masa. Lze je umýt v myčce.

Uzenářské nitě

Uzenářské síťky


facebook     borniak     borniakbbq     ceskadistribuce     youtube
Vytvořeno na Webmium.cz